PASSION SPA® Türkiye

PASSION SPA Terapisi

masaj

Aqua Rolling Masaj™

su masajı

Aqua Rolling Masaj™, spa kabuğundaki özel olarak tasarlanmış girintiler aracılığıyla suyu koltuğun arkasına doğru iter. Ortaya çıkan suyun çalkalanması, sırtınız boyunca kasları çalıştıran güçlü bir masaj oluşturur.

Intense Therapy Zone™

Yoğunlaştırılmış  Bölge Terapisi™ sırtınızın alt bölgelerine konsantre ve nüfuz edici bir masaj sağlar. Basıncın yoğunluğu ayarlanabilmektedir. Sadece Passion Spas, bel kaslarınız için istediğiniz masaj yoğunluğu ile belirli bölgeleri izole etmenizi sağlayan bir terapi sistemi sunar.

Levitation Bed™

sırt ağrısı


Uzanma Yatağı™, mevcut en yenilikçi spa masajı özelliğidir. Bu masajı deneyimlemek size yüzme hissi verecektir çünkü vücudunuz yoğunluk ve etki için ayarlanabilen yatıştırıcı bir masajla tamamen sarılır. Sırt üstü ya da yüz üstü yatabilirsiniz, size tek kelimeyle harika olan baştan ayağa tam bir masaj sağlar. Uzanma Yatağı™, türünün tek örneğidir ve yalnızca Passion Spas tarafından sunulmaktadır.

 

Waterfall Massage™

Şelale Masajı – Boynunuza ve omuzlarınıza sürekli olarak kademeli olarak düşen ılık su akışını hayal edin. Yenilikçi Şelale Masajı™’nın mükemmel etkilerinin keyfini çıkarırken hissettiğiniz duygu budur. Bitirdiğinizde, spadan sırtınızın ve boynunuzun tamamen gevşediğini hissederek çıkacaksınız.

Therapy Wave Zone™

ağrı

Dalgalı Bölge Masajı –  Bugün piyasada bulunan en yenilikçi spa özelliğidir ve hayal edebileceğiniz en rahatlatıcı tüm vücut masajı için sırtüstü veya yüzüstü uzanmanıza olanak tanır. Sırt kaslarını çalıştırmak için jetleri kullanan bir masaj özelliği olan Wave Therapy Zone’a ve boylu boyuna odaklanan bir Şelale Masajına da sahip. Ek özellikler arasında bir ses sistemi, Aqua Rolling Masajımız, aromaterapi, UV ve Ozon Sanitasyon Sistemleri ve terapötik masaj jetleri ile hayal edilebilecek en rahatlatıcı, yenileyici hidroterapi deneyimini yaşayacaksınız.

Neck Relief Massage™

Masaj

Boyun Rahatlatma Masajı™, Passion Spas tarafından özel olarak yaratılmış, boynunuza yukarıdan aşağıya masaj yaparak boyun kaslarınızı gevşetmeye odaklanan yeni bir terapidir. Ilık su terapisi ile kaslarınız ovulur. Bu masaj tekniği kan dolaşımını iyileştirecek, pozitif hissetmenizi sağlayacak ve enerji artışı sağlayacaktır.

Flexible Massage Device

masaj

Elastiki Masaj Cihazı ile terapötik masajınızı vücudunuzun hangi bölgesinden almak istediğinizi manuel olarak belirleyebilirsiniz. Dönen jet, su hattının üzerinde bile titreşen ılık suyla ovalayarak kaslarınızı uyarır. Bu şekilde masajınızı esnek bir şekilde omuz, kalça, diz veya ayak bileğinize veya ılık su masajına ihtiyacınız olan herhangi bir yere yönlendirebilirsiniz.

error: Content is protected !!