PASSION SPA® Türkiye

Önceliklerimiz

Konfor
Aileniz ve arkadaşlarınız,  Passion Spa® ısıtmalı havuz veya jakuzilerimizden birinin konforlu koltuğunun keyfini çıkarırlarken kahkahalar içinde güzel sohbetleri paylaşabilirler. Spa, gençleşmek ve rahatlamak için ideal bir ortam yaratacaktır. Keyifli Masaj Hidroterapi jetleri, vücudunuzu rahatlatmak için rahatlatıcı bir masaj sağlar. Jetler, ipeksi pürüzsüzlükte bir deneyim sağlamak için stratejik olarak konumlandırılmıştır ve kesinlikle duyularınızı memnun edecektir.

Mükemmel Su
Filtreleme sistemimiz, pırıl pırıl temiz bir parlaklık için spa suyunuzu otomatik olarak filtreler. Kendi kendine yeten bir su arıtma sistemi için isteğe bağlı AquaPure Su Yönetim Sistemimizi seçin. Bu gelişmiş çözüm, dezenfektan oluşturmanın doğal bir yoludur ve sizin ve ailenizin keyfini çıkarabilmesi için spa suyunuzun güvenli ve temiz olmasını sağlayacaktır.

Güçlü İskelet Yapısı
Passion Spa® ürünlerimiz, size gönül rahatlığı ve uzun süreli performans sağlayan, basınç uygulanmış bir destek yapısı ile inşa edilmiştir. Dış Mekan Jakuzilerimiz, basınç uygulanmış destek yapısına sıkıca sabitlenmiş, bakım gerektirmeyen bir kabine sahiptir.

Çevre Dostu
Isı korumayı en üst düzeye çıkarmak ve enerji tüketimini en aza indirmek için yalnızca poliüretan köpük kullanıyoruz. Passion Spa® ürünlerimizde su molekülü hareketini bozarak ısı üreten özel bir sürtünme ısıtıcısı (Hybrid Technolgy™) ile birlikte bir elektrikli ısıtıcı bulunur. Sürtünmeli ısıtıcı, sudan gelen hız ve hareketten oluşan serbest ısı üretir. Bu, paradan ve çevreden tasarruf ederken sıcak su ve hoş masajın faydalarından yararlanmanızı sağlayacaktır.

Sizin İçin…
Tüm Passion Spa® sahipleri, spalarının tüm olası aksamlarına ihtiyaç duyması durumunda, talepleri Passion Parts Depot Europe’daki depomuzdan tedarik edilmektedir. Gerekirse, bunlar 24 saat içinde yola çıkartılıp, en kısa sürede spa sahibine teslim edilir. Bu sistem,  bir sorun olması durumunda, bizlerin size hızlı ve kararlı bir çözüm sunmasını sağlamaktadır.

Kişisel Konfor
Aileniz ve arkadaşlarınız, birçok Passion Spa® masaj havuzlarımızın  birinde, konforlu koltuğun keyfini çıkarırken, kahkahalar içinde güzel sohbetleri paylaşabilir. Passion Spa®, gençleşmek, stres atmak ve rahatlamak için ideal bir ortam yaratacaktır. Passion Spa’nın özel Hidroterapi Masaj jetleri, vücudunuzu rahatlatmak için her bölgenize uygun ve keyifli bir masaj sağlar. Jetler, ipeksi pürüzsüzlükte bir masaj sağlamak için stratejik olarak konumlandırılmıştır ve  duyularınızı kesinlikle memnun edecektir.

Temiz ve Berrak Su
Filtreleme sistemimiz, pırıl pırıl, temiz ve berrak bir parlaklık için spa suyunuzu otomatik olarak filtreler. Kendi kendine yeten bir su arıtma sistemi için her Passion Spa’da standart olan AquaPure Su Yönetim Sistemi bulunmaktadır.  Pure serimizde Ozon sitemi , diğer tüm serilerde UV + Ozon sistemi olan bu gelişmiş çözüm, suyu dezenfekte etmenin doğal bir yoludur. Bu doğal sistem, sizin ve ailenizin daha az kimyasala maruz kalmanızı ve keyfini çıkarabilmeniz için spa suyunuzun güvenli ve temiz olmasını sağlayacaktır.

Güçlü İskelet Sistemi
Passion Spa® bahçe jakuzileri ve swim spalarımız, gönül rahatlığı içinde size  uzun süreli performans sağlayan, basınç uygulanmış sağlam bir destek yapısı ile inşa edilmiştir. Spalarımız, basınç uygulanmış destek yapısına sıkıca sabitlenmiş, bakım gerektirmeyen, güneş ve yağmur gibi dış hava şartlarına dayanıklı ağaç görünümlü kompozit yan panellere sahiptir.

Gezegen Dostu
Isı tutmayı en üst düzeye çıkarmak ve enerji tüketimini en aza indirmek için Passion Spa® yalnızca poliüretan köpük kullanmaktadır. Buna ek olarak, her Passion Spa@ standart olarak Isı battaniyeleri ile sarılmıştır. Passion Spa’larımızda, su molekülü hareketini bozarak, ısı üreten özel bir sürtünme ısıtıcısı (Hybrid Technolgy™) ile birlikte bir elektrikli BALBOA® korozyona dayanıklı Titanium ısıtıcı bulunur. Sürtünmeli ısıtıcı, sudan gelen hız ve hareketten oluşan bir ısı üretir. Bu, paradan ve çevreden tasarruf ederken sıcak su ve hoş masajın faydalarından yararlanmanızı sağlayacaktır.

error: Content is protected !!